Forum Maison et quotidien Magicmaman

Forum Maison et quotidien Magicmaman

perso je n’ai jamais trouvé le truc miracle pour remettre à neuf

mais j’ai connu comme toi les chaussures bousillées au bout, complètement élimées, et ce après 4 h d’école, et pourtant il n’est pas du genre à se trainer partout

et je suis passée à des chaussures style kickers/géox/bellamy, plus chères (mais achetées en soldes ) et elles durent plusieurs mois sans soucis, chaussure nike pas cher et ne sont pas à bout de vie mais ne servent plus car le pied a grandi, alors elles font ensuite le bonheur d’un autre enfant.

sur le coup le prix de ces chaussures m’a fait franchement hésiter mais bon, mettre 18 à 25 euros ds une paire qui fait une journée, et mettre 40à 50 euros ds une paire qui fait plusieurs mois le choix a été fait, Nike Pas Cher France et sans regret

les chaussures dont je cite les marques, je les ai achetés notamment sur le site chaussures RJ, il y avait eu un post à ce sujet pdt le mondial de foot, il y avait 40 % de réduc dessus et les FDP étaient gratuit, donc j’ai payé en moyenne 40/45 euros la paire

Kamuoyuna Duyuru

Ekşi sözlükte yer alan mesnetsiz ve asılsız yazılardan ötürü mail başvurularımıza olumlu yanıt ve cevap hakkı vermeyerek markamıza, çalışmalarımıza  iftira, karalama ve itibarsızlaştırma amaçlı yazılar yazılmasına fırsat veren site yönetimi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda 2017/40596  soruşturma numarası ile suç duyurusunda bulunulmuş, ceza davası açılmıştır. Tazminat davası için hazırlıklar tamamlanmıştır. Ülke ekonomimize, istihdama katkı sağlayan yapım markamız ve müzik emekçisi ekibimizin üzüntü ve ticari zarar görmesine sebep olan sorumsuz, kaygısız Ekşi Sözlük; doğru bilgilendirmeden, tarafsızlık ve hakkaniyetten uzak bu umursamazlığın bedelini güven duyduğumuz adalet karşısında ödeyecektir.

Bu yazılara itibar etmeyiniz.

Saygılarımızla
Jingleturk Yönetimi

Bülent Cenkci – SÖZ VERMİŞTİN

Bülent Cenkci “Söz Vermiştin” Süper Müzik etiketi ile dijital platformlarda…

Sanatçı, canlı performansın eskimeyen farkıyla içimizde sızlayan anılara acımadan vurgu yapıyor.

Söz Vermiştin; Semih ERDOĞAN’ın tuşelere naif dokunuşuyla hayat bulurken, “Pembe Yalan” şarkısını 1999 yılında Taşkın SABAH aranjesiyle Seda Üren ilk albümünde seslendirmiş, 17 yıl önce Selim ÇALDIRAN düzenlemesi ile Bülent Cenkci yorumlamıştı. İşte bu yıllanmış eser, söz yazarı ve bestecisinin sesiyle ilk defa remix sürprizi eşliğinde gün ışığına çıktı.

Akustik folk versiyonun düzenlemesi ise Aydın SARMAN imzasını taşıyor.

Aşkın hezeyan ve öfkesinden doğan inatlaşma, ayrılık ve intikam duygusunun bile bile yanlış evlilik çıkmazlarına dönüşmesini anlatan Üç Hayat şarkısının etnik-elektronik düzenlemesi Okay BARIŞ aranjesiyle dikkat çekerken, 2012 çıkışlı nihilist şarkı Hayatlar İncesaz akustik kayıtla bambaşka.

Bülent CENKCİ özetle sevmenin tarif ve akıbetini dudaktan kalbe yansıtıyor.

TTNET Müzik: https://www.turktelekommuzik.com/#/album-Soz_Vermistin-452116
Itunes: https://itunes.apple.com/us/album/soz-vermistin-ep/id1093538210

İlk Türk ses markası tescillendi

Destek Patent'ten yapılan açıklamaya göre, yapılan beste Türkiye'nin ilk "Türk Ses Markası" olarak kayıtlara geçti.

İlk "Türk Ses" markasının sahibi Destek Patent A.Ş. Genel Müdürü Kemal Yamankaradeniz "Ses markası tıpkı ticaret ve hizmet markası gibi tescil edilebilir. Fikri haklar, ihtiyaçlar geliştikçe bunun ile paralel gelişim gösteren bir konu. Yeni ihtiyaçlar yeni düzenlemeleri beraberinde getiriyor. Ses markasının tescili de bu gelişimin bir sonucu.

İlk Türk ses markası tescillendi

Destek Patent, şirket için özel olarak bestelenen melodiyi, Türk Patent Enstitüsü'ne başvurarak tescil ettirdi.

Destek Patent'ten yapılan açıklamaya göre, tescille koruma altına alınan beste, Türkiye'nin ilk “Türk Ses Markası” olarak kayıtlara geçti.

Jingleturk Yapım, Bülent Cenkci prodüktörlüğünde gerçekleştirilen yapıt Kral Tv Müzik Ödülleri 2014’te

Kral Türkiye Müzik Ödülleri 2014 “BÜYÜK RESIM” albümümüzle, bu yıl 21.’si düzenlenecek olan, KRAL TV “Türkiye Müzik Ödülleri”nde “En iyi proje” dalında aday adayıyız. Projemize oy vermek için; http://ktmo.kralmuzik.com.tr/kategori/en-iyi-proje

“Büyük Resim” albümünü Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle D&R mağazalarından ve Migros marketlerden temin edebilirsiniz.

Bülent Cenkci’den Sevgililer Günü Hediyesi, Zıp Zıp

kadın insandır biz insanoğlu, Neşet Ertaş

Jingleturk yapımın ciddi emek harcayarak yaptığı ve beğeninize sunduğu “Sen Yoksan” albümünün “Zıp Zıp” adlı şarkısına hazırlanan 3D animasyon klip, kadının toplumda cinsel obje olarak algılanmasını manidar ve incelikli şekilde ele alıyor.

Yönetmen: Erkin Ergin
Prodüksiyon: Jingleturk
Söz & Müzik: Bülent Cenkci
Düzenleme & Mix & Master: Altay Ekren

TESYEV – Büyük Resim

Yorumcular:
Işın Karaca, Murat Boz, Ziynet Sali, Fettah Can, Emre Altuğ, Murat Dalkılıç, Zeliha Sunal, Cansu Kurtcu, Nev, Murat Evgin, Suzan Kardeş, Melis Sökmen, Ender Gündüzlü, Bülent Yetiş, Bülent Cenkci

Söz: Ali Boz
Müzik: Bülent Cenkci
Düzenleme: Metin Arıgül

“Sen Yoksan” albümü dijital platformlarda satışa çıktı!

“Sen Yoksan” adlı ilk akustik albümünü dijital ortamda müzikseverlerle tanıştıran Bülent Cenkci, baskı gören kadınlar adına kendini bileklerinden astı. “Bu albümü eli-kolu bağlı kadınlara adadım”diyen Cenkci, toplumda kanayan bir yara olan bu baskının devam etmesi halinde protestosunu Taksim Meydanı’nda yineleyeceğini söyledi.

Reklamlardan sonra “Kadehte Zula”

Yıllardır reklam müzikleri yaparak ünlü markalara sesi, metin yazarlığı, besteciliği ve yapımcılığıyla hayat veren Bülent Cenkci Hayatlar İncesaz’dan sonra yeni albümü “KADEHTE ZULA” adlı yapıtını da dinleyicinin beğenisine sundu.

Tesyev yararına albüm projesi

Ünlü isimler Tesyev’in 15. yıl onuruna 14 öykü ve bir şarkıdan oluşan albüm Bülent Cenkci prodüktörlüğü, Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile Ekim 2014'te müzik marketlerde ve dijital platformda.

Jingletürk ile Erzurum 2011 Winter Universiade

Müzik sponsoru oldukları özgün çalışmaları arasında tarihi sahnelerin yer aldığı filmlerde kullanılan etnik sufi bestelerden biri artık gazelli muhteşem bir şarkı olarak Bülent Cenkci’nin ilk albümünde yer alacak, Al Beni Gönlüne adlı Mevlevi eser pek yakında digital ve müzik marketlerde Bülent Cenkci HAYATLAR İNCESAZ albümünde.